Сирія відхилила пропозицію ООН по мирному врегулюванню питання щодо Алеппо
Статья
Комментировать
1
Сирія відхилила пропозицію ООН по мирному врегулюванню питання щодо Алеппо. Пропозиція заключалась у тому, щоб залишити місто під владою опозиції, за умови, що звідти вийдуть бойовики. 

З метою врегулювання конфлікту та встановлення миру, посланець ООН Стефан Де Містура висунув пропозицію щодо створення автономної адміністрації в районах Алеппо, які утримує опозиція. Проте у Дамаску цю ідею відхилили, а міністр закордонних справ Сирії Валід Муаллем назвав дану пропозицію «порушенням національного суверенітету Сирії».

Як відомо, станом на 21 листопада, близько 130 осіб загинули на східних територіях Алеппо внаслідок завданих авіа-обстрілів. Відомо також, що в цьому районі зруйновані всі лікарні.

18 листопада в ООН заявили, про вичерпані запаси гуманітарної допомоги.

Разом з тим, працівники організації не можуть доставити продукти та іншу необхідну допомогу в цей район, де проживає 275 тисяч осіб.

20 листопада, у неділю, на район аль-Сахур скинули бочкові бомби. Родина з шести осіб загинула внаслідок отруєння хлорином, яким начинили одну з цих бомб.

З доповіді Генерального секретаря ООН Пан Гі Муна відомо, що східний Алеппо є одним із 16 населених пунктів у Сирії, які бойовики тримають в облозі. Також відомо, що за жовтень у Сирії загинуло понад 400 людей, більшість з яких – внаслідок авіа та артилерійських обстрілів.Посилання: ТСН, УНІАН
1

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.