Україна, Росія та Міжнародний суд ООН
Статья
Комментировать
Україна звернулась із позовом до Міжнародного суду ООН проти Росії, з метою притягнути Російську Федерацію до відповідальності за вчинені нею акти тероризму та дискримінації проти України.

Україна зазначає, що російська сторона порушила і досі порушує Міжнародну конвенцію про боротьбу з фінансуванням тероризму, надаючи допомогу, зокрема, зброю, збройним формуванням, які здійснили низку териростичних актів на території України (обстріли житлових будинків в Маріуполі, Краматорську та інших міст, знищення літака малайзійської авіалінії MH17 та багато інших, проте перелік не є вичерпним).

Разом з тим, Україна вказує, що російський уряд порушує Міжнародну конвенцію про ліквідацію всіх форм расової дискримінації, проводячи під своїм керівництвом кампанію з дискримінації українців та кримських татар проукраїнської позиції, які перебувать в Криму.

Незаконні затримання, викрадення, обшуки кримських татар, а головне заборона діяльності Меджлісу, та інші дії є тому підтвердженням.

У позові, Україна просить Міжнародний суд ввести тимчасові заходи проти Росії, які б могли запобігти подальшому порушенню прав людини протягом часу, поки суд розглядатиме справи по суті.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін стверджує, що Україна намагалася врегулювати існуючі конфлікти за допомогою переговорів більше двох років, проте Росія не виявляє бажання припинити порушувати норми міжнародного права.Посилання: Ліга Закон

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.